Kreativní virtuální prohlídka Kentico Software

19. listopad 2013

Koncem minulého týdne jsem fotil moderní kanceláře softwarové společnosti Kentico. Před samotným focením jsem měl trochu obavu co vlastně budeme fotit, přece jen v kancelářích toho většinou není moc k vidění, jenže v Kenticu je to jiné. Na ploše 2 000 m2 je kromě kanceláří a zasedacích místností jídelna, dětský koutek, akvárium, ale i tři spací boxy nebo malá prádelna. „O zaměstnance chceme dobře pečovat. Ať už jde o jejich první zaměstnání nebo přišli z jiného působiště, chceme jim ukázat, že nám na jejich názoru záleží. Proto jsme se rozhodli vést o nových kancelářích diskusi v rámci celé firmy,“popisuje proces vzniku finálního zadání Gabriela Jakabová, Office & HR Manager v Kentico Software. „Kvalitní lidé jsou velmi cenní a komfortní pracovní prostředí bereme jako důležité pro jejich spokojenost,“ dodává Jakabová.


Na samotném focení se podílelo asi 15 zaměstnanců a vzali to pořádně kreativně. Přišli v úžasných kostýmech a s konceptem jak celou virtuální prohlídku pořádně oživit. Jak kanceláře vypadají a jak jsme si se zaměstnanci užili kreativní focení virtuální prohlídky si můžete prohlédnout zde.

O společnosti Kentico Software:

Společnost Kentico Software, poskytovatel systémů Kentico CMS a Kentico EMS, nabízí komplexní řešení pro tvorbu a správu webových stránek včetně modulů pro elektronické obchodování, integraci sociálních sítí, intranet a online marketing. Na systému Kentico v současnosti běží více než 18 000 webů společností, jako Chiquita, Mazda, Vodafone nebo Guiness. Více informací na www.kentico.com