Kariéra

Jsme tým různých lidí a pracujeme ve svobodné firmě. Zakládáme si na ploché organizační struktuře, provázanosti týmů a sdílení know-how. Každý z nás se realizuje v tom, co ho baví a zajímá. V CleverMaps pracujeme na zajímavých projektech a máme prostor se dále posouvat a rozvíjet.

Stále hledáme nové kolegy, kteří by rozšířili náš tým. Pokud si myslíš, že nám můžeš pomoci, i když tvou roli právě nehledáme, napiš nám na joinus@clevermaps.cz.

Aktuálně hledáme...

HR manager

Život v CleverMaps

Jsme svobodná firma

Prosazujeme koncept svobodné firmy, kde každý má volnost dělat to, co ho baví a v čem je nejlepší, ale zároveň je zodpovědný vůči kolegům i celé firmě. Zakládáme si na firemní kultuře, ve které jsou lidé motivováni především skvělým týmem a kolegy, se kterými jsou na stejné vlně. Máme jednoduchou a pružnou organizační strukturu bez složitých reportů a kontrolních mechanizmů, protože si navzájem důvěřujeme.

Osobní rozvoj

V CleverMaps věříme, že v každém z nás je něco jedinečného, a proto se snažíme to co nejvíce podporovat. Pravidelně pořádáme workshopy na osobní rozvoj i rozvoj hardskills i softskills. Ty mají dopomáhat nejen růstu každého z nás, ale také tomu, abychom spolu dokázali co nejlépe spolupracovat  a posouvali se tak dále jako celek.

Dynamické prostředí

I když už nejsme začínající firma a máme pozitivní finanční výsledky, pořád jedeme na vlně start-upu, kde se produkty i strategie neustále mění. Uchováváme si velkou flexibilitu a nechceme zkostnatět. Obory, kterým se věnujeme, mají obrovský potenciál růstu. Location Intelligence je pořád jedním z klíčových trendů současného IT a BI světa. V oblastech, ve kterých podnikáme, se snažíme být mezi špičkovými hráči a nebojíme se pořád inovovat naše postupy. Abychom se posouvali a inovovali, pořádáme své firemní hackathony a účastníme se i těch venku.

Skvělý tým

Když se zeptáme našich lidí: „Proč u nás pracují?“, nejčastější odpověď je: „Kvůli lidem.“ Máme pestrobarevný tým složený z programátorů, geodetů, gisáků, markeťáků a byznys analytiků. Pracuje u nás spousta holek a vědomě se snažíme, aby v našem týmu byly zastoupeny rovnoměrně všechny typologie lidí. Díky tomu se můžeme navzájem inspirovat a skvěle doplňovat. Kromě práce si společně užíváme spoustu legrace i na nepracovních akcích, jako jsou lyže, plesy, sportovní akce nebo jen posezení u piva.

Příjemné pracovní prostředí

Důležitou součástí naší vize je příjemné pracovní prostředí. Pracujeme v open-space, protože spolu rádi komunikujeme. Naše kanceláře jsou plné květin a nechybí pingpongový stůl, u kterého se rádi občas odreagujeme. Oblíbeným místem je gauč, knihovnička a kuchyňka, kde pořádáme společné snídaně, pijeme kávu nebo připíjíme na zdraví kolegů při příležitosti jejich narozenin nebo nějakých osobních úspěchů.

Pracovní postupy

Hledáme kreativní pracovní postupy, aby nás práce bavila a šla rychle kupředu. Každý u nás ví, jakou troškou do mlýna může přispět ke skvělému celkovému úspěchu týmu. Pořád se zamýšlíme, jak dělat věci lépe a nezatěžovat se rutinními pracemi, které lze zautomatizovat.

HUB MindForge

Jsme součástí technologického a inovačního hubu MindForge, který spojuje špičkové odborníky a hlavy z oblasti IT, vědy a výzkumu. To nám dává příležitost pro sdílení těch nejlepších lidí, zkušeností a projektů napříč firmami.