Frontend developer

pro vývoj souboru aplikací SyMAP

Kdo jsme a co děláme

Jsme tým vývojářů, gisáků a odborníků na katastr nemovitostí, kteří vyvíjí aplikace pro využití v oblasti dopravních a infrastrukturních staveb. Aplikace má své stálé zákazníky a noví stále přibývají. Naším úkolem je dodávat jim stabilní dlouhotrvající službu. Svět webových technologií se ale rapidně rozvíjí. V našem týmu proto hledáme možnosti, jak držet krok s technologií a zároveň zákazníkům udržet konzistentní aplikaci.

Backend je v Javě a PostgreSQL a frontend boucháme v Angularu JS a LESSu s knihovnami Lodash, Leaflet. Javascript buildujeme pomocí Webpacku. Naše infrastruktura je v cloudu a Devs i Ops jsou u nás sloučené věci.

Na čem a kde budeš pracovat

Budeš se podílet na vývoji naší aplikace SyMAP, která je souborem několika dílčích specializovaných modulů. V nich se vhodně protínají katastrální data s daty o stavbách, která jsou vždy prezentována i vizuálně pomocí mapového okna. Tvým úkolem bude starat se o současný kód, který vytváříme od roku 2014, a zároveň budeš vyvíjet nové funkcionality pro naše zákazníky.

Úkoly ti budou přidělovány v rámci dvoutýdenních sprintů, ale i ad hoc podle potřeby. Nechceme, aby jsi pouze bušil kód, vždy je možnost se vyjádřit. Technologiemi si ruce svazovat nenecháváme, pokud máš s něčím dobré zkušenosti, tak nás přesvědč.

Máme kanceláře v Praze, Brně a Hradci Králové. Většina tvého týmu sedí v Brně a v Hradci, proto by bylo nejlepší, kdybys mohl pracovat v jednom z těchto měst.

Co od tebe očekáváme

 • Git

 • JavaScript, (ES6), TypeScript

 • AngularJS, Angular 6

 • CSS

 • Grafické cítění

 • Komunikativnost

 • Alespoň základní znalost češtiny

 • Práci s tickety

Co ti nabízíme my

 • Týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)

 • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

 • Možnost ovlivnit vývoj, automatizaci a další procesy u multitenantní aplikace

 • Prostor pro samostatnou práci, za kterou budeš mít plnou zodpovědnost

 • Možnost proniknout do mapových technologií, datových zdrojů katastru nemovitostí, LPISu a Ruianu

 • Možnost být součástí něčeho velkého

Nejdůležitější je přístup

Neumíš všechno, o čem jsme mluvili? Nevadí. Jestli máš chuť se učit, rádi ti pomůžeme a sami se u toho taky něco naučíme.

Kdo bude tvůj šéf a nejbližší kolegové v týmu?

V CleverMaps slovo šéf nepoužíváme. Myslíme si, že lepším slovem je leader. Vůbec máme hodně plochou organizační strukturu a většinu věcí si budeš rozhodovat sám.

Ondřej Tomas
Spoluzakladatel

„Dáváme všem ve firmě svobodu, ale očekáváme odpovědnost za vlastní činy i za věci firemní. Je to skvělé pro aktivní lidi s názorem, ale není to nic pro lidi, kteří chtějí mít vše nalajnované."

Michal Fiala
Teamleader

„Jen těžko se dá mluvit s přáteli o práci v CleverMaps a nevypadat v  jejich očích jako lehce vyšinutý jedinec. Pojmy jako svobodná firma, odpovědnost, svobodná vůle či radost a tým, i pro mě ze začátku zněly jako témata špatné americké příručky pro začínající podnikatele. To, jak jsme s těmito "slovy" společně dokázali začít pracovat, utvořit si je a sžít se s nimi je jednoduše obdivuhodné. Kdybych to nezažíval každý den, neuvěřím."

Vojtěch Beneš
Senior fullstack developer

„Aplikace, které vyvíjíme, nahrazují značně komplexní agendu, která souvisí s evidencí smluv. Ta je jinak často problematická kvůli nutnosti reagovat na změny v reálném světě, především ve vlastnictví parcel. Z toho pro nás vyplývají výzvy, jak tuto činnost zjednodušit, zefektivnit a případně zautomatizovat, ale zároveň přinést uživateli aplikace lepší přehled. Přesně to je práce, která mi dává smysl. Když se k tomu připojí spolupráce v týmu fajn lidí, kteří se v dané oblasti orientují a kdykoliv je třeba poradí, je radost chodit do práce. A to i když vlastně ve svobodné firmě člověk nemusí."

Vojtěch Dubrovský
Senior frontend developer

„Volnost, smysluplnost, zodpovědnost. Tyto hodnoty v CleverMaps mají váhu."

Mám zájem
o tuto pozici

Pokud tě tato pozice zaujala nebo se chceš dozvědět více, ozvi se nám. Rádi tvůj dotaz zodpovíme, případně se domluvíme na osobním setkání, kde se můžeme blíže pobavit o případné spolupráci.

CV
Přiložit
Motivační dopis
Přiložit

Není to práce tvých snů, ale víš o někom, koho by to mohlo zajímat?

Za doporučení budeme moc rádi

joinus@clevermaps.cz