Senior Java Developer
s přesahem do Ops

Kdo jsme a co děláme

Jsme tým vývojářů a odborníků na katastr nemovitostí, který společně vytváří unikátní aplikaci pro správu majetku. Ta výrazně zjednodušuje agendu týkající se správy pozemků, automatizuje určité procesy, pomáhá plánovat, eliminovat rizika a přispívá tak k efektivnímu využívání půdy. Pracujeme s daty z katastru nemovitostí a databáze LPIS.

Na čem a kde budeš pracovat

Budeš mít možnost ovlivnit vývoj, automatizaci a další procesy u multitenantní aplikace CleverAssets sloužící ke správě pozemků. Backend je v Javě 8 a entity v Hibernate. Používáme REST API (vystavujeme přes Jersey). S verzováním databáze ti pomůže Liquibase, s SQL, changesety a PostgreSQL náš databázista. Repozitář udržuje Bitbucket, přes který děláme i code review a pull requesty. Ty většinou nebudou schváleny bez vhodného unit, integračního nebo automatického testu. Na automatizaci buildu a deploymentu máme Jenkins a Ansible a sprint/task management povedeš v JIRA.

Máme kanceláře v Praze, Brně a Hradci Králové. Většina tvého týmu sedí v Brně a v Hradci, proto by bylo nejlepší, kdybys mohl pracovat v jednom z těchto měst.

Co od tebe očekáváme

 • Máš zkušenosti s vývojem v Javě
 • Máš povědomí o uváděných technologiích nebo jim podobných z Java ekosystému
 • Rád přijímáš nové výzvy a objevuješ neznámo
 • NICE TO HAVE:
  • Kladný vztah k opensource a linuxovému světu
  • Už teď víš, jak bys zlepšil náš deployment ;)

Co ti nabízíme my

 • Možnost ovlivnit vývoj, automatizaci a další procesy u multitenantní aplikace
 • Prostor pro samostatnou práci, za kterou budeš mít plnou zodpovědnost
 • Možnost pro růst, seberealizaci a zlepšování se (očekáváme, že bys za námi chodil s novými nápady)
 • Pestrou a různorodou práci, žádný stereotyp
 • Možnost proniknout do mapových technologií, datových zdrojů katastru nemovitostí, LPISu a Ruianu
 • Místo, kde můžeš být sám sebou a fajn lidi okolo sebe
 • Jeden týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

Nejdůležitější je přístup

Neumíš všechno, o čem jsme mluvili? Nevadí. Jestli máš chuť se učit, rádi ti pomůžeme a sami se u toho taky něco naučíme.

Kdo bude tvůj šéf a nejbližší kolegové v týmu?

V CleverMaps slovo šéf nepoužíváme. Myslíme si, že lepším slovem je leader. Vůbec máme hodně plochou organizační strukturu a většinu věcí si budeš rozhodovat sám.

Ondřej Tomas
Spoluzakladatel

„Dáváme všem ve firmě svobodu, ale očekáváme odpovědnost za vlastní činy i za věci firemní. Je to skvělé pro aktivní lidi s názorem, ale není to nic pro lidi, kteří chtějí mít vše nalajnované."

Oldřich Kahoun
Teamleader
„Dělá mi radost podílet se s nadšenými kolegy na vývoji zajímavých webových aplikací a společně vytvářet unikátní firemní kulturu plnou radosti, svobody, ale i zodpovědnosti. Plní se mi tak má vize: Spojovat lidi a rozdávat radost pro lepší svět."
Tomáš Ligenza
Senior developer
„Vemte si nejlepší orgasmus, co jste kdy měli, znásobte ho tisícem a stejně se ani nepřiblížíte tomu, co dělám každý den v práci.“
Petr Šimek
Senior developer
„V CleverMaps se spojuje hromada expertů ve svých oborech do skvěle fungujících týmů a dosahují tak nadprůměrných výsledků pod pláštíkem konceptu svobodné firmy, který všem umožňuje pracovat tak, aby je práce naplňovala a těšila.“

Mám zájem
o tuto pozici

Pokud tě tato pozice zaujala nebo se chceš dozvědět více, ozvi se nám. Rádi tvůj dotaz zodpovíme, případně se domluvíme na osobním setkání, kde se můžeme blíže pobavit o případné spolupráci.

CV
Přiložit
Motivační dopis
Přiložit

Není to práce tvých snů, ale víš o někom, koho by to mohlo zajímat?

Za doporučení budeme moc rádi

joinus@clevermaps.cz