Pobočka Praha
Čerčanská 640/30
140 00 Praha 4
info@clevermaps.cz
Pobočka Brno
Vídeňská 101/119, Dolní Heršpice
619 00 Brno
info@clevermaps.cz

UX / UI Designer
Miluješ mapy a kartografii, zajímá tě práce s mapovými vrstvami? Rád/a přemýšlíš, jak mají věci fungovat jednodušeji a přitom chceš tvořit skvělý uživatelský pocit? Tak určitě čti dál.
Sdílej to svým přátelům

Kdo jsme a co děláme

Máme jedinečné zkušenosti z oblasti vývoje softwaru, katastru nemovitostí a správy půdy. Vizí týmu CleverAssets je stát se dominantním virtuálním tržištěm se zemědělskou půdou. Pro naše zákazníky vyvíjíme webovou aplikaci pro správu půdy, zajišťujeme její nákup, prodej či aukce. Díky zkušenostem jsme špičkou ve svém oboru.

Na čem budeš pracovat

Staneš se součástí agilního vývoje mapové webové aplikace pro správu pozemků. Čeká tě navrhování vzhledu, interakce a umístění ovládacích prvků. Tvou úlohou bude vylepšování uživatelských zkušeností, průchod aplikace, flow uživatele a optimalizace use casů. Budeš redesignovat již existující části aplikace a výsledky testovat na reálných uživatelích. Budeš provádět testování aktuálního stavu a interpretovat výsledky a celkově vylepšovat UX procesy (jako support, onboarding apod.). Celá vizuální stránka aplikace bude ve tvých rukou.

Tvou zodpovědností bude

Zlepšovat aplikaci po její funkční a vizuální stránce. Zjednodušovat její ovládání a testovat aplikaci na reálných uživatelích.

“Je pro nás důležitý tvůj přístup založený na proaktivitě, samostatnosti a chuti růst. Kolem tebe budou špičkoví lidé v oboru z jiných firem z techonologického a inovačního hubu MindForge, kterého jsme součástí, a s těmi můžeš vše skonzultovat a sdílet know-how.”

Ondřej Tomas
Board member
Svoboda je jedna z nejušlechtilejších hodnot. Nefunguje ale bez odpovědnosti. Dáváme všem ve firmě svobodu, ale očekáváme odpovědnost za vlastní činy i za věci firemní. Je to skvělé pro aktivní lidi s názorem, ale není to nic pro lidi, kteří chtějí mít vše nalajnované“

Tato práce je pro tebe, pokud...

 • máš k dispozici konkrétní ukázky své dosavadní práce
 • design je pro tebe způsob myšlení, ne obrázky na Dribbble
 • práce s grafickými a prototypovacími nástroji je pro tebe samozřejmostí
 • máš dobrou znalost typografie, cit pro barvy, layout a hierarchii
 • umíš vyvážit vizuální a analytickou část designu
 • máš silný smysl pro detail a vidíš rozdíly na úrovni pixelů
 • zároveň vnímáš souvislosti v širokém kontextu
 • jsi empatický/á
 • umíš hledat řešení problému a přicházíš s vlastními nápady na zlepšení
 • umíš o své práci mluvit a dokážeš svoje názory podložit
 • VÝHODOU JE:
 • zkušenosti s testováním na reálných uživatelích
 • práce s UX na produktové úrovni
 • Sketch, Avocode, Zeplin

Co ti nabízíme my

 • adekvátní finanční ohodnocení
 • veškeré vybavení potřebné k práci
 • týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)
 • flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice
 • prostor pro růst, posouvat se dál a seberealizovat se
 • být součástí něčeho velkého - nově vznikající skupiny MindForge
 • pestrost a různorodost v práci

Kdo budou tví kolegové v týmu?

Jsme parta lidí s chutí tvořit a měnit zaběhlá dogmata a postupy.
Tomáš Ligenza
Senior Developer
Petr Šimek
Senior Developer
Tomáš Marek
Database specialist
Oldřich Kahoun
Teamleader
Iva Všetečková
KN specialist
Jiří Čížek
Sales manager

Kde budeš pracovat?

Máme kanceláře v Praze, Brně a Hradci Králové. Rádi tě uvítáme v jakékoliv z těchto kanceláří. Nejraději bychom ale byli, kdybys mohl být v Brně, kde sedí většina tvého týmu.

život v clevermaps

1

JSME SVOBODNÁ FIRMA

Prosazujeme koncept svobodné firmy, kde každý má volnost dělat to, co ho baví a v čem je nejlepší, ale zároveň je zodpovědný vůči kolegům i celé firmě. Zakládáme si na firemní kultuře, kde lidé co u nás pracují jsou motivováni především skvělým týmem a kolegy, se kterými jsou na stejné vlně. Máme jednoduchou a pružnou organizační strukturu bez složitých reportů a kontrolních mechanizmů, protože si navzájem důvěřujeme. Každý si práci uzpůsobí, jak potřebuje. Všichni mohou pracovat z domova, v čase, který jim vyhovuje, pokud tím neomezují svobodu někoho dalšího.
2

OSOBNÍ ROZVOJ

Do osobního rozvoje našich lidí investujeme spoustu času i peněz. Víme, že lidé jsou to nejcennější, co máme a proto děláme všechno proto, aby u nás byli šťastní. Nejsou u nás žádné předpisy, ani korporátní pravidla. Každý má možnost pracovat s koučem, často pořádáme společná sezení na různá témata. Vědomě budujeme otevřenou atmosféru, kde se nebojíme říkat si věci tak, jak jsou.
3

DYNAMICKÉ PROSTŘEDÍ

Už nejsme začínající firma, máme pozitivní finanční výsledky, ale pořád jedeme na vlně start-upu, kde se produkty i strategie neustále mění. Uchováváme si velkou flexibilitu a nechceme zkostnatět. Obory, kterým se věnujeme mají obrovský potenciál růstu. Location Intelligence je pořád jedním z klíčových trendů současného IT a BI světa. V oblastech, ve kterých podnikáme se snažíme být mezi špičkovými hráči a nebojíme se pořád inovovat naše postupy.
4

SKVĚLÝ TÝM

Když se zeptáme našich lidí: “Proč u nás pracují?”, nejčastější odpověď je: “Kvůli lidem.” Máme pestrobarevný tým složený z programátorů, geodetů, gisáků, markeťáků a byznys analytiků. Pracuje u nás spousta slečen a vědomě se snažíme, aby v našem týmu byly zastoupeny rovnoměrně všechny typy lidí. Díky tomu se můžeme navzájem inspirovat a skvěle doplňovat. Kromě práce si společně užíváme spoustu legrace i na nepracovních akcí, jako jsou lyže, jeskyně, plesy, sportovní akce nebo jen posezení u piva.
5

PŘÍJEMNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Důležitou součástí naší vize je příjemné pracovní prostředí. Pracujeme v open-space, protože spolu rádi komunikujeme. Naše kanceláře jsou plné květin a nechybí ping-pongový stůl, u kterého se rádi občas odreagujeme. Oblíbeným místem je gauč a knihovnička, nebo bar, kde se sházíme na kávu. Několikrát za rok jezdí celá firma i jednotlivé týmy na výjezdní porady, kde se díváme na věci z ptačí perspektivy. Některé porady děláme venku, i když máme krásné zasedací místnosti.
6

PRACOVNÍ POSTUPY

Ve vývoji SW používáme agilní metodiky vývoje, které počítají s neustálými změnami. Každý u nás ví, jakou troškou do mlýna může přispět ke skvělému celkovému úspěchu týmu. Pořád se zamýšlíme, jak dělat věci líp a nezatěžovat se rutinními pracemi, které lze automatizovat. Všeobecně hledáme kreativní pracovní postupy, aby nás práce bavila a šla rychle kupředu. Platí, že odkud a kdy se bude pracovat je na každém z nás. Abychom si i pořádně odpočinuli, tak máme jeden týden dovolené navíc.
7

Techonologický a inovační hub MindForge

Jsme součástí MindForge, který spojuje špičkové odborníky a hlavy z oblasti IT, vědy a výzkumu. To nám dává příležitost pro sdílení těch nejlepších lidí, zkušeností a projektů napříč firmami.”

Co teď?

Pokud jsme tě zaujali, klidně se u nás zastav podívat se, jaké je to naživo. Můžeme se taky domluvit na hangoutu, společném pivě nebo obědě, máme totiž rádi neformálnost. A když nám před tím vším pošleš i to, co je uvedeno níže, budeme rádi:
CV / LinkedIN
Proč bys u nás rád/a pracoval/a
Ukázku Tvé práce

Ozvi se nám na adresu JoinUs@clevermaps.cz

Když si sedneme, můžeme začít spolupracovat ihned :)

Není to práce tvých snů, ale víš o někom, koho by to mohlo zajímat?

ZA DOPORUČENÍ BUDEME MOC RÁDI.

TĚŠÍME SE, AŽ SE NÁM OZVEŠ :)

EU logo
Projekt VÝVOJ SYSTÉMU CLEVERASSETS je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu společnosti CleverMaps, a.s. je rozšířit vývojové kapacity, specializované na tvorbu aplikace pro automatizované a efektivní řešení správy majetku a investic. Dalším cílem je pomocí nových nástrojů (výstup projektu) diverzifikovat stávající na trhu nabízené informační systémy podle potřeb cílových klientů, uspokojit poptávku zákaznické veřejnosti po kvalitním a spolehlivém řešení v oblasti majetkoprávních činností a dále rozšířit stávající zaměstnanecké kapacity v oblasti ICT o nový tým kvalifikovaných pracovníků. Konkrétní cíle projektu jsou následující:

 • rozšíření vývojového týmu o nové odborné kapacity
 • tvorba profesionální zaměstnanecké základny
 • zintenzivnění vlastního vývoje nové aplikace
 • optimalizace procesů vývojové činnosti
 • rozšíření portfolia nabízených produktů a služeb o nové aplikace
 • posílení pozice v oblasti IT na trhu v ČR i v zahraničí;
 • vytvoření pracovních míst
 • tvorba optimálního zázemí pro zaměstnance na nově vytvořených pracovních místech
 • zvýšení produktivity práce
 • nárůst tržeb z prodeje vlastních výrobků a služeb
 • zvýšení konkurenceschopnosti
Inovační vouchery v Praze