Chytré mapy 
pro vaše podnikání

Vyvíjíme online aplikace pro uživatele z různých odvětví podnikání, které významně usnadňují práci a šetří čas díky zautomatizování běžné každodenní agendy. Poskytují progresivní vizualizaci dat v mapových vrstvách a tím vám umožní zobrazit si přesně ta data, která potřebujete.

Aplikace disponují moderním, uživatelsky velmi přívětivým rozhraním a intuitivním ovládáním. Navíc mají otevřené a zdokumentované API pro snadnou integraci s jinými systémy. A vaše data mohou být díky aplikacím uložena v zabezpečeném prostředí s neustálým dohledem.

Technologické řešení aplikací umožňuje uživatelům přístup k datům odkudkoliv. Pro zahájení práce s aplikacemi nepotřebujete žádné instalace ani školení. K jedné licenci je možné zřídit přístupy pro více uživatelů s možností nastavení různých oprávnění.

Online evidence agendy správy majetku v CleverAssets

Přinášíme přehled do agendy správy majetku, hlídáme změny a zjednodušujeme řadu úkonů. Jednoduchá evidence pachtovních smluv ušetří mnoho času i nákladů.

CleverAssets je online aplikace pro správu půdy s chytrým mapovým oknem, které vám zobrazí umístění vašich pozemků spolu s dalšími informacemi.

 • CleverAssets slouží jako online evidence pachtovních smluv.
 • Pracuje s aktuálními daty z katastru nemovitostí i z databáze LPIS.
 • Upozorňuje na změny, hlídá termíny a identifikuje rizika.
 • Zjednodušuje směnu pozemků.
 • Obsahuje šablony pro generování nových pachtovních smluv.
 • Automaticky propočítává výši pachtovného a slouží jako evidence plateb.
 • Snadno generuje daňová přiznání během pár kliků.
 • Poskytuje přehledné grafické výstupy, analýzy i reporty přinášející přehled do správy vlastních i propachtovaných pozemků.

Uživatelsky přívětivé prostředí významně zpříjemňuje práci s aplikací. Přístup do aplikace je umožněn neomezenému počtu uživatelů. V aplikaci lze navíc pracovat z libovolného zařízení bez nutnosti instalace programu.

Vývoj systému CleverAssets je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, jehož cílem je vývoj IT řešení, rozšíření nabídky produktů a podpora uplatnění na trhu.

Správa agronomických aktivit v CleverFarm

Jednoduchá aplikace, ve které můžete evidovat všechny vaše agronomické aktivity.

Aplikace za vás automaticky hlídá požadavky nitrátové směrnice, povinné požadavky na hospodaření pro žádost o dotace i přípravky na ochranu rostlin. Kdybyste z ní chtěli dostat ještě víc, má moduly Sentinel a Senzory.

S jednoduchou a intuitivní aplikací CleverFarm budete řídit záznamy o hnojení, snadno dodržovat nitrátovou směrnici nebo získávat předpověď počasí z nejbližší meteorologické stanice. A navíc si ji kdykoliv otevřete na svém počítači nebo v mobilu.

Lokační analýza v CleverAnalytics

Pomáháme odpovídat na složité byznysové otázky pomocí interaktivních map. Analýza vašeho byznysu v kontextu lokace je snadnější a především přesnější.

CleverAnalytics je snadno a rychle přístupný z prohlížeče vašeho notebooku. Obsahuje šikovné reporty předem upravené pro různá byznysová odvětví.

 • Retailové řetězce
 • Dovážkové služby restaurací i potravin
 • Ecommerce
 • Finanční služby bank a pojišťoven

S CleverAnalytics nemusíte být datový analytik a odborník na geoinformatiku. CleverAnalytics je pro manažery B2C společností, kteří chtějí mít přesné podklady pro strategická rozhodnutí.

Vedle uvedených oblastí se věnujeme také individuálním datovým projektům v oblasti GIS a DPZ, aktivně rozvíjíme konzultantskou činnost v této oblasti a příležitostně se podílíme i na velkých zahraničních projektech.

Nenašli jste informace, které jste hledali?